Aktuality
|
11 prosince, 2020

Mezinárodní konference Partnerství lázeňských měst a začlenění západočeského lázeňského trojúhelníku mezi památky UNESCO

Mezinárodní konference Partnerství lázeňských měst a začlenění západočeského lázeňského trojúhelníku mezi památky UNESCO, organizovaná naším partnerem – Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, se konala 11. 12. 2020 v Mariánských Lázních a Institut lázeňství a balneologie u toho nesměl chybět. Ředitelka Mgr. Kristýna Matějů Ph.D. zde vystoupila s příspěvkem „Výzkum v lázeňství – Výzvy a příležitosti“.
Cílem prvního ročníku mezinárodní vědecké konference Partnerství lázeňských měst a začlenění západočeského lázeňského trojúhelníku mezi památky UNESCO je vytvoření komunikačního prostoru pro odborníky z praxe a akademického prostředí. Hlavním tématem byla prezentace, osvěta a edukace zaměřená na odbornou i širší veřejnost a podpora prosazení zápisu měst západočeského lázeňského trojúhelníku, tj. Mariánských Lázní, Karlových Var a Františkových Lázní na Seznam světového dědictví UNESCO.

Aktuality

Česko-německá přeshraniční spolupráce

arrow_forward

Karlovarská lázeňská léčba – seminář pro lékaře

arrow_forward

Výběrové řízení na pozici ředitele/ředitelky ILaB, v.v.i.

arrow_forward

Workshop VIRTUÁLNÍ REALITA SOUČÁSTÍ LÁZEŇSKÉ LÉČBY

arrow_forward

Memorandum o spolupráci s Mariánskými Lázněmi

arrow_forward

EHTTA General Assembly in Caldes de Montbui

arrow_forward