Akce „Poznej světové dědictví UNESCO“

20 května, 2024
1 minuta čtení
Sdílet tento příspěvek
V rámci oslav Mezinárodního dne památek a historických sídel jsme připravili edukační akci pro obyvatele i návštěvníky Karlových Varů.
MUDr. Ladislav Špišák, CSc., společně s RNDr. Patricií Hlouškovou, Ph.D., představili vynikající přednášku založenou na výsledcích našeho institutu. Tématem byly účinky karlovarské pitné léčby a působení přírodních léčivých zdrojů na lidské zdraví.
Děkujeme všem účastníkům za jejich zájem a nadšení pro poznávání významu a přínosů karlovarského lázeňství. Vaše podpora a zájem nás motivují v další práci a výzkumu!
Sdílet tento příspěvek

Mohlo by vás zajímat

Aktuality

Kulatý stůl k problematice zvyšování inovačního potenciálu

Zúčastnili jsme se kulatého stolu k problematice zvyšování inovačního potenciálu v krajích a zapojení regionálních inovačních center do připravované reformy transferu znalostí. Setkání, které proběhlo na Úřadu vlády ČR, se zaměřilo na diskuzi o posilování ekosystému transferu znalostí a jeho významu pro regionální rozvoj. Jsme rádi, že můžeme být součástí této důležité debaty a přispívat […]

21 listopadu, 2023
Aktuality

Cyklus vzdělávacích přednášek

Institutu lázeňství a balneologie pro Vás připravil cyklus vzdělávacích přednášek z prvního ročníku konference Moderní technologie v lázeňství, která proběhla ve spolupráci s Fakultou biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze. Odborné přednášky se zaměřily na následující témata: Význam aplikovaného výzkumu v oblasti lázeňství a balneologie. Moderní trendy ve vědě, výzkumu a vzdělávání. BIG DATA v lázeňství […]

1 srpna, 2023
Zobrazit všechny