Kariéra

Připojte se k našemu týmu a staňte se součástí dynamického a inovativního pracovního prostředí, kde každý den přináší nové výzvy a příležitosti.

Práce v Institutu lázeňství a balneologie

Proč ILaB?

Náš institut se každý den pouští do nových výzev. A protože je těch výzev víc a víc, rádi bychom do týmu přibrali další šikovné kolegy! Lidé jsou základem našich úspěchů. Právě proto: 1) Podporujeme work-life balance našich zaměstnanců prostřednictvím flexibilní pracovní doby a možnosti práce z domova. 2) Neustále se rozvíjející projekty a rozmanité pracovní role nabízejí prostor pro osobní i profesní růst. 3) Investujeme do vzdělávání a rozvoje našich zaměstnanců, abychom udrželi krok s nejnovějšími trendy a technologiemi v našem oboru. 4) Nabízíme konkurenceschopné platové podmínky a široký balíček zaměstnaneckých benefitů.

naše hodnoty

Hodnoty nás spojují

Institut lázeňství a balneologie je první a jedinou veřejnou výzkumnou institucí Karlovarského kraje. Snažíme se o transformaci lázeňství založenému na vědě, inovacích a udržitelnosti, což výrazně zlepší kvalitu a efektivitu lázeňské péče v Karlovarském kraji a posílí jeho pozici jako centra excelence lázeňství a balneologie v celé Evropě. Podporujeme uplatňování nových poznatků vědy, zavádění nových technologií a využití výsledků výzkumu v lázeňské praxi. Zvláštní důraz klademe zejména na principy otevřenosti, transparentnosti, čestnosti a integrity. Věříme, že jsou to zásady, které nejen podporují důvěru veřejnosti a odborné komunity, ale také vytvářejí pevný základ pro udržitelný rozvoj našeho oboru. Institut lázeňství a balneologie je tak místem, kde se propojuje tradiční znalost s nejnovějšími vědeckými objevy, a to vše v duchu odpovědnosti k přírodě a společnosti. Jsme hrdí na to, že naše práce přináší reálný přínos jak pro Karlovarský kraj, tak pro i pro celé české lázeňství.

kariéra v ILaB

Volné pozice

Najděte si vysněnou práci v Karlovarském kraji.

HR manažer/ka
Více informací

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., rozšiřuje svůj tým a vypisuje výběrové řízení na pozici HR manažer/ka.

Práce na plný úvazek
Vedoucí pracovník v oblasti lékařských/zdravotnických věd v rámci strategického projektu Centrum lázeňského výzkumu
Více informací

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., rozšiřuje svůj tým a vypisuje výběrové řízení na pozici Vedoucí pracovník v oblasti lékařských/zdravotnických věd v rámci strategického projektu Centrum lázeňského výzkumu