fbpx

Asistent/ka ředitelky

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i. rozšiřuje svůj tým a vypisuje výběrové řízení na pozici – ASISTENT/KA ŘEDITELKY.

Popis

Náplň práce

  • Podpora ředitelky instituce: budete její pravou rukou
  • Organizace a koordinace schůzek: vaše schopnost plánovat a koordinovat bude klíčová
  • Komunikace s klienty a partnery: vaše příjemné vystupování a schopnost efektivní komunikace udělá dojem.
  • Administrativní úkony: příprava podkladů, správa dokumentace a zajištění hladkého chodu kanceláře, zápisy z porad
  • Podpora při jednání s partnery instituce: příprava zasedací místnosti, zajištění květin, dárků, atd.
  • A další úkoly vyplývající z pracovní pozice.

Co nabízíme

  • Zaměstnanecké benefity: vzdělávání, vč. jazykových kurzů, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu 110/kč za odpracovaný den, příspěvek na produkty spoření na stáří, aj.
  • Pružnou pracovní dobu: flexibilita, která Vám usnadní sladění osobního a pracovního života, homeoffice
  • Přátelský kolektiv a podpora týmu
  • Atraktivní pracovní prostředí
  • Mzdové ohodnocení: nástupní mzda 33 000 Kč
  • Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Co požadujeme

  • Vzdělání: min. středoškolské s maturitou
  • Praxe: zkušenosti na podobné pozici jsou skvělým bonusem.
  • Organizační a komunikační schopnosti: vaší silnou stránkou musí být efektivní komunikace a organizace.
  • Technické dovednosti: výborná znalost MS Office a dalších běžných softwarů.
  • Jazykové dovednosti: výborná znalost českého jazyka.
  • Osobní kvality: pečlivost, spolehlivost, samostatnost a schopnost pracovat v týmu.

Další informace

Pokud se chcete stát důležitou součástí našeho týmu a pracovat v dynamickém, inovativním prostředí, kde každý den přináší nové výzvy a příležitosti, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na emailovou adresu: ferencova@i-lab.cz ! E-mail v předmětu označte jako ,,VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – ASISTENT/KA ŘEDITELKY. Nepromeškejte příležitost, přihlaste se do 31. 8. 2024

Zasláním výše uvedeného podkladu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci tohoto výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněné písemnou formou.

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., si vyhrazuje právo na neobsazení pozice.

Přihlásit se na tuto pracovní pozici

Našim zaměstnancům poskytujeme řadu benefitů a zaměstnaneckých výhod.