fbpx

Projektový manažer

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., rozšiřuje svůj tým a vypisuje výběrové řízení na pozici Projektový manažer.

Popis

Náplň práce

  • Projektové řízení projektu Centrum lázeňského výzkumu registrační číslo CZ.10.01.01/00/22_001/0000261 spolufinancovaného z  Operačního programu Spravedlivá transformace
  • Pravidelné monitorování změn v dokumentaci zprostředkujícího subjektu a aktualizace vnitřních metodických materiálů pro projekt ve spolupráci s metodikem projektu
  • Příprava (ve spolupráci s finančním manažerem) a podávání zpráv o realizaci projektu (monitorovací zprávy, žádosti o platbu, zprávy o udržitelnosti) dle harmonogramu, finančního plánu a požadavků poskytovatele dotace,
  • Zpracování žádostí o změny v projektu (rozpočtové změny, změny harmonogramu, změny aktivit projektu apod.) a jejich předložení poskytovateli dotace,
  • Spolupráce při realizaci výběrových/zadávacích řízení.

Co nabízíme

  • úvazek 1,0
  • mzdové ohodnocení ve výši 45.000 – 50 000 Kč
  • pracovní smlouva na dobu určitou s perspektivou dlouhodobé spolupráce na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • podpora dalšího vzdělávání (vč. jazykových kurzů) a osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, zajímavé zaměstnanecké benefity.

Co požadujeme

  • Zkušenost s projektovým řízením dotačních projektů a jejich administrací
  • Ukončené vysokoškolské vzdělání (ekonomické obory výhodou),
  • Znalost prostředí ISKP21+,
  • Pokročilá znalost práce s PC (Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Teams),
  • Pečlivost a důslednost v organizaci času, analytické myšlení, smysl pro detail, komunikační dovednosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu, ochota učit se novým věcem.

Další informace

Nástup dle domluvy (ideálně od 1.9.2024).

Přihlášku s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu ferencova@i-lab.cz nejpozději do 31. 10. 2024. E-mail v předmětu označte jako „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Projektový manažer“. Na základě předložených životopisů budou vybraní zájemci průběžně zváni k pohovoru.

Zasláním výše uvedeného podkladu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci tohoto výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněné písemnou formou.

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., si vyhrazuje právo na neobsazení pozice.

Přihlásit se na tuto pracovní pozici

Našim zaměstnancům poskytujeme řadu benefitů a zaměstnaneckých výhod.