Staňte se projektovým manažerem ve významném projektu!

V rámci prestižního projektu s podporou Karlovarského kraje hledáme zkušeného projektového manažera. Pokud se vyznačujete analytickým myšlením, inovačním duchem a hledáte příležitost, kde vaše práce přinese skutečnou změnu, máte šanci stát se klíčovou součástí našeho týmu.

Popis

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., rozšiřuje svůj tým a vypisuje výběrové řízení na pozici Projektový/á manažer/ka, který bude mít na starosti přípravu a věcnou správnost administrativy výzkumných projektů, především strategického projektu Centrum lázeňského výzkumu.

Náplň práce nového kolegy bude

  • Zodpovědnost za řádnou realizaci projektů, plnění projektových cílů, milníků a monitorovacích indikátorů v souladu s metodickou dokumentací projektů,
  • Vedení operativní evidence, administraci případných změn projektů, vedení provozní korespondence, adresářů, statistik, věcnou přípravu monitorovacích zpráv, uchovávání materiálů a dokumentace k projektu, dodržování pravidel publicity,
  • Aktivní komunikace a spolupráce se všemi zúčastněnými stranami v rámci projektů – řešitelskými vědeckými týmy, centrálním řídícím týmem hlavního řešitele, manažery zapojených partnerských institucí, poskytovatelem podpory.

Co nabízíme

  • Hrubou mzdu 50 000 – 55 000 Kč/měs. podle míry zkušeností a odbornosti,
  • Zodpovědnou, samostatnou a pestrou práci, možnost podílet se na řízení velkého strategického projektu,
  • Stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu po dobu trvání projektu na plný pracovní úvazek,
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office,
  • Možnost spolupráce na dalších projektech,
  • Podporu dalšího vzdělávání, osobního rozvoje,
  • 5 týdnů dovolené, zajímavé zaměstnanecké benefity.

Co požadujeme

  • Prokazatelnou a doložitelnou zkušenost s vedením a administrací projektů financovaných z operačních programů (např. OP VaVpI, OP VK, OP VVV, OP PIK),
  • Znalost práce s dotačními informačními systémy poskytovatelů dotací (zejména IS KP),
  • VŠ vzdělání (min. bakalářské) ideálně ekonomického zaměření, které je možné nahradit odpovídající praxí,
  • Proaktivní přístup, samostatnost při řešení úkolů, zodpovědnost, pečlivost,
  • Analytické a strukturované myšlení,
  • Velmi dobré komunikační dovednosti – schopnost komunikace napříč organizacemi a útvary, vědeckými týmy, schopnost konstruktivního řešení problémů, týmová spolupráce, prezentační dovednosti,
  • Orientace v problematice zadávaní veřejných zakázek a právních předpisech výhodou.

Ostatní

Nástup dle domluvy.

Přihlášku s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu haseova@i-lab.cz nejpozději do 1. 2. 2024. E-mail v předmětu označte jako „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – PROJEKTOVÝ MANAŽER“.

Zasláním výše uvedeného podkladu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci tohoto výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněné písemnou formou.

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., si vyhrazuje právo na neobsazení pozice.

Přihlásit se na tuto pracovní pozici

Našim zaměstnancům poskytujeme řadu benefitů a zaměstnaneckých výhod.