Projektový manažer

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., rozšiřuje svůj tým a vypisuje výběrové řízení na pozici Projektový manažer.

Popis

Náplň práce

  • Komplexní koordinace a realizace komerčních nebo dotačních projektů (řízení komunikace v projektech, řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektům, kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z projektů a jejich akceptace zúčastněnými stranami),
  • Koordinace a realizace komerčních vzdělávacích aktivit (semináře pro lékaře, vzdělávací akce pro zahraniční účastníky),
  • Tvorba a aktualizace katalogu služeb, vyhledávání nových obchodních příležitostí,
  • Kontrola plnění smluvních závazků externích dodavatelů,
  • Komunikace napříč různými odděleními i s externími partnery,
  • Koordinace výběrových řízení a veřejných zakázek projektů,
  • Komunikace s poskytovatelem podpory, případně s dalšími kontrolními orgány.

Co nabízíme

  • úvazek 0,5 s plánovaným navýšením na 1,0 od roku 2025
  • mzdové ohodnocení ve výši 40.000 – 45 000 Kč (v případě úvazku 1,0)
  • pracovní smlouva na dobu určitou s perspektivou dlouhodobé spolupráce na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • podpora dalšího vzdělávání (vč. jazykových kurzů) a osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené, zajímavé zaměstnanecké benefity.

Co požadujeme

  • ukončené vysokoškolské vzdělání (ekonomické obory výhodou),
  • vynikající znalost českého a anglického jazyka (slovem i písmem), NJ velkou výhodou,
  • pokročilá znalost práce s PC (Outlook, Word, Excel, Powerpoint, Teams),
  • pečlivost a důslednost v organizaci času, analytické myšlení, smysl pro detail, komunikační dovednosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu, ochota učit se novým věcem,
  • znalost problematiky lázeňství výhodou,
  • znalost akademického prostředí, zkušenost s administrativou v oblasti vědy a výzkumu, orientace v oblasti financování vědy a výzkumu výhodou,
  • ochota prezentovat projekty, včetně cest na projektová setkání v zahraničí (po dohodě).

Další informace

Nástup dle domluvy (ideálně od 1.9.2024).

Přihlášku s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu ferencova@i-lab.cz nejpozději do 31. 07. 2024. E-mail v předmětu označte jako „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Projektový manažer“. Na základě předložených životopisů budou vybraní zájemci průběžně zváni k pohovoru.

Zasláním výše uvedeného podkladu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci tohoto výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněné písemnou formou.

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., si vyhrazuje právo na neobsazení pozice.

Přihlásit se na tuto pracovní pozici

Našim zaměstnancům poskytujeme řadu benefitů a zaměstnaneckých výhod.