První seminář pro veřejnost máme úspěšně za sebou

21 ledna, 2024
1 minuta čtení
Sdílet tento příspěvek
Náš první seminář pro veřejnost „Voda jako lék: karlovarské prameny a jejich terapeutický potenciál“ překonal všechna očekávání (i přes nepřízeň počasí). Nesmírně si vážíme vašeho zájmu a moc vám děkujeme za účast!
Diskuze, která následovala po přednáškách, byla nejen plodná, ale také inspirativní. Vaše myšlenky a nápady nám ukázaly, jak velký zájem je o témata, která se snažíme šířit.
S potěšením vám oznamujeme, že plánujeme tento seminář zopakovat pro ještě větší počet zájemců. Budeme vás průběžně informovat o dalších termínech.
A to není vše! Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit, připravujeme záznam celého semináře. Brzy ho zveřejníme na našich sociálních sítích, takže si ho budete moci pohodlně pustit kdykoliv.
Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na další setkání!
Sdílet tento příspěvek

Mohlo by vás zajímat

Aktuality

Byli jsme přijati ministryní pro vědu, výzkum a inovace ČR

Byli jsme přijati ministryní pro vědu, výzkum a inovace na úřadu vlády České republiky. Během této významné schůzky nám paní ministryně poskytla cenná doporučení k dalšímu směřování a rozvoji našeho institutu. Zároveň jsme dostali příležitost představit projekt Centrum lázeňského výzkumu a probrat i zápis instituce na seznam výzkumných organizací. Děkujeme za inspirující setkání!

7 listopadu, 2023
Aktuality, Konference

V Karlových Varech se uskutečnil Evropský lázeňský a balneologický kongres

V Karlových Varech se uskutečnil Evropský lázeňský a balneologický kongres, kde byly představeny nejnovější trendy a aktuální data z vědeckých výzkumů. Letošní ročník byl zaměřen na téma „Evropské lázně – cesta ke zdravému životu“ a Institut lázeňství a balneologie byl jedním z hlavních spoluorganizátorů této prestižní události. Součástí kongresu bylo také předávání cen ESPA Innovation […]

6 října, 2023
Zobrazit všechny