První seminář pro veřejnost máme úspěšně za sebou

21 ledna, 2024
1 minuta čtení
Sdílet tento příspěvek
Náš první seminář pro veřejnost „Voda jako lék: karlovarské prameny a jejich terapeutický potenciál“ překonal všechna očekávání (i přes nepřízeň počasí). Nesmírně si vážíme vašeho zájmu a moc vám děkujeme za účast!
Diskuze, která následovala po přednáškách, byla nejen plodná, ale také inspirativní. Vaše myšlenky a nápady nám ukázaly, jak velký zájem je o témata, která se snažíme šířit.
S potěšením vám oznamujeme, že plánujeme tento seminář zopakovat pro ještě větší počet zájemců. Budeme vás průběžně informovat o dalších termínech.
A to není vše! Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit, připravujeme záznam celého semináře. Brzy ho zveřejníme na našich sociálních sítích, takže si ho budete moci pohodlně pustit kdykoliv.
Děkujeme vám za vaši podporu a těšíme se na další setkání!
Sdílet tento příspěvek

Mohlo by vás zajímat

Aktuality

European Spas & Balneology Congress

Každoročně pořádá v podzimních měsících Evropská asociace lázní ( European Spa Association ESPA ) evropský kongres lázeňství v lázeňských městech Evropy. V tomto roce se  tato  největší a nejznámější akce v oblasti lázeňství a lázeňské turistiky uskuteční  ve dnech 4. až 6. října 2023 v „hlavním městě českého lázeňství“ Karlových Varech pod vedením  Karlovarského kraje společně s Evropskou asociací […]

17 června, 2023
Aktuality

Výstava v budově krajského úřadu

Srdečně vás zveme, abyste se blíže seznámili s činností Institutu lázeňství a balneologie prostřednictvím připravených posterů, které jsou k nahlédnutí v přízemí budovy A Krajského úřadu až do 27.11. 2023. V průběhu krátkého čtyřletého působení jsme dokázali dosáhnout významných úspěchů, včetně získání patentu, užitných vzorů, publikování článků s velkým IF, realizace několika klinických studií ve […]

23 listopadu, 2023
Zobrazit všechny