2023 KOREA HOT SPRING INDUSTRY FAIR

8 listopadu, 2023
1 minuta čtení
Sdílet tento příspěvek
Ve dnech 26. – 31.10.2023 se v lázeňském místě Asan v Jižní Koreji konala mezinárodní konference o horkých vodách. Konference byla součástí veletrhu „2023 KOREA HOT SPRING INDUSTRY FAIR“ a na pozvání korejského Ministerstva vnitra a Univerzity ve Woosongu se jí jako vyzvaný řečník zúčastnil i výzkumný pracovník ILaB RNDr. Tomáš Vylita, PhD.
Z evropských států s velkou lázeňskou tradicí byly kromě ČR pořadateli vybrány Maďarsko a Německo. Konference se dále zúčastnily delegace z Jižní Koreje, Japonska, Filipín, Tchaj-wanu a dalších asijských zemí.
Řada účastníků konference projevovala opakovaně svůj záměr navštívit v příštích letech české lázně.
Děkujeme za příležitost prezentovat karlovarské lázeňství na této mezinárodní platformě a těšíme se na další spolupráci!
Sdílet tento příspěvek

Mohlo by vás zajímat

Aktuality

Etická komise Fakultní nemocnice Plzeň dala zelenou dalším výzkumným záměrům

S radostí oznamujeme, že Etická komise Fakultní nemocnice Plzeň dala zelenou dalším výzkumným záměrům v rámci lékařské části našeho projektu Centrum lázeňského výzkumu! Stručný přehled schválených studií: 1) Lázeňská léčba a rehabilitace nefrologických a urologických onemocnění v Mariánských Lázních – cílem studie je ověřit, zda třítýdenní komplexní mariánskolázeňská léčba příznivě ovlivní průběh a prognózu nefrologických a […]

6 listopadu, 2023
Aktuality

První seminář pro veřejnost máme úspěšně za sebou

Náš první seminář pro veřejnost „Voda jako lék: karlovarské prameny a jejich terapeutický potenciál“ překonal všechna očekávání (i přes nepřízeň počasí). Nesmírně si vážíme vašeho zájmu a moc vám děkujeme za účast! Diskuze, která následovala po přednáškách, byla nejen plodná, ale také inspirativní. Vaše myšlenky a nápady nám ukázaly, jak velký zájem je o témata, […]

21 ledna, 2024
Zobrazit všechny