HR manažer/ka

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., rozšiřuje svůj tým a vypisuje výběrové řízení na pozici HR manažer/ka.

Popis

Náplň práce

  • Řízení životního cyklu zaměstnance, zejm. nábor členů nového týmu
  • Personální evidence, příprava smluv a dalších dokumentů týkajících se pracovněprávních vztahů, příprava podkladů pro mzdy
  • Podpora při zajištění interních procesů a řízení kvality v organizaci
  • Nastavování a zdokonalování vybraných personálních procesů směřujících ke zlepšování pracovních podmínek v ILaB
  • Poskytování poradenství v oblasti HR vedoucím pracovníkům i všem zaměstnancům
  • Monitorování spokojenosti a angažovanosti zaměstnanců, rozvoj flexibilních pracovních modelů a programů podporujících bezpečnost, pracovní prostředí a duševní pohodu zaměstnanců

Co nabízíme

  • Stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu po dobu trvání projektu na plný pracovní úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office
  • Účast na unikátním projektu v Karlovarském kraj a příležitost formovat novou podobu HR managementu v instituci
  • Profesní a znalostní růst spojený s rozvojem jediné veřejné výzkumné instituce Karlovarského kraje
  • Možnost jazykového a dalšího vzdělávání hrazeného zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené, zajímavé zaměstnanecké benefity

Co požadujeme

  • Minimálně dokončené středoškolské vzdělání
  • Zkušenost na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • Znalost pracovního práva a související legislativy
  • Schopnost tvorby a úprav metodik, manuálů a dalších interních HR dokumentů
  • Samostatnost, výborné organizační a komunikační schopnosti, přátelské a vstřícné vystupování, flexibilní a aktivní přístup k řešení pracovních úkolů
  • Vysoce etický přístup k práci
  • Schopnost týmové spolupráce a loajalita
  • Zkušenosti s prací v projektovém prostředí EU fondů a s prací na výzkumném či univerzitním pracovišti výhodou

Další informace

Nástup dle domluvy.

Přihlášku s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu haseova@i-lab.cz nejpozději do 20. 4. 2024. E-mail v předmětu označte jako „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – HR MANAŽER/KA“.

Zasláním výše uvedeného podkladu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci tohoto výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněné písemnou formou.

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., si vyhrazuje právo na neobsazení pozice.

Přihlásit se na tuto pracovní pozici

Našim zaměstnancům poskytujeme řadu benefitů a zaměstnaneckých výhod.