Vedoucí pracovník v oblasti lékařských/zdravotnických věd v rámci strategického projektu Centrum lázeňského výzkumu

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., rozšiřuje svůj tým a vypisuje výběrové řízení na pozici Vedoucí pracovník v oblasti lékařských/zdravotnických věd v rámci strategického projektu Centrum lázeňského výzkumu

Popis

Náplň práce

  • Samostatné vedení vědeckého týmu (do 10 osob), řízení výzkumných aktivit v oblasti lékařských/zdravotnických věd,
  • Zodpovědnost za řádnou realizaci projektových aktivit v lékařské časti projektu, plnění projektových cílů, milníků a monitorovacích indikátorů v souladu s metodickou dokumentací projektů a harmonogramu projektu,
  • Hospodaření se zdroji (finančními, informačními, materiálně-technickými) svěřenými do působnosti,
  • Spolupráce s projektovým, finančním, personálním a administrativním oddělením,
  • Aktivní komunikace a spolupráce se všemi zúčastněnými stranami v rámci projektů – řešitelskými vědeckými týmy, manažery a výzkumníky zapojených partnerských institucí, poskytovatelem podpory, lázeňskými zařízeními, zřizovatelem,
  • Monitoring vývojových trendů, vyhledávání nových vědecko-výzkumných příležitostí, předkládání návrhů na inovace v oblasti vědecko-výzkumné činnosti.

Co nabízíme

  • Práci v perspektivní organizaci,
  • Adekvátní finanční ohodnocení podle míry zkušeností a odbornosti
  • Zodpovědnou, samostatnou a pestrou práci, možnost podílet se na řízení velkého strategického projektu,
  • Stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu po dobu trvání projektu na plný pracovní úvazek s výhledem převedení na dobu neurčitou,
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office,
  • Možnost spolupráce na dalších projektech,
  • Podporu dalšího vzdělávání (vč. jazykových kurzů), osobního rozvoje,
  • Zahraniční konference, školení,
  • 5 týdnů dovolené, zajímavé zaměstnanecké benefity.

Co požadujeme

  • VŠ vzdělání (min. magisterské) ideálně zdravotnického zaměření,
  • Zkušenost s vedením menšího týmu nebo výzkumných/rozvojových projektů,
  • Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího a znalost anglického jazyka na úrovni min. B1,
  • Proaktivní přístup, samostatnost při řešení úkolů, zodpovědnost, pečlivost,
  • Psychická odolnost a připravenost k vysokému pracovnímu nasazení,
  • Velmi dobré komunikační dovednosti – schopnost komunikace napříč organizacemi a útvary, vědeckými týmy, schopnost konstruktivního řešení problémů, týmová spolupráce, prezentační dovednosti.

Výhodou:

  • Aktivní publikační činnost,
  • Znalost výzkumného nebo akademického prostředí,
  • Znalost podmínek fungování veřejné výzkumné instituce
  • Znalost problematiky zadávání veřejných zakázek,
  • Zkušenosti se samostatným získáním grantových prostředků ve výzkumu,
  • Orientace v problematice lázeňství.

Další informace

Nástup dle domluvy (ideálně od 1.6.2024).

S neformálními dotazy ohledně této pozice se můžete obracet na Ing. Alinu Huseynli, MBA – ředitelku Institutu lázeňství a balneologie, v.v.i.: huseynli@i-lab.cz

Přihlášku s motivačním dopisem a strukturovaným životopisem zasílejte na e-mailovou adresu haseova@i-lab.cz nejpozději do 05. 05. 2024. E-mail v předmětu označte jako „VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – Vedoucí pracovník v oblasti lékařských/zdravotnických věd“. Na základě předložených životopisů budou vybraní zájemci průběžně zváni k pohovoru.

Zasláním výše uvedeného podkladu udělujete souhlas (v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb.) se zpracováním Vámi poskytnutých osobních údajů v rámci tohoto výběrového řízení. Souhlas je platný do odvolání, které musí být učiněné písemnou formou.

Institut lázeňství a balneologie, v.v.i., si vyhrazuje právo na neobsazení pozice.

Přihlásit se na tuto pracovní pozici

Našim zaměstnancům poskytujeme řadu benefitů a zaměstnaneckých výhod.