Mezinárodní den žen a dívek ve vědě – rozhovor pro Český rozhlas Karlovy Vary

10 února, 2024
1 minuta čtení
Sdílet tento příspěvek
Na neděli 11. února připadá Mezinárodní den žen a dívek ve vědě, jehož smyslem je připomenout úlohu žen ve vědeckém prostředí a podpořit jejich zapojení do nejrůznějších výzkumů. Tento den je důležitým připomenutím kreativity, myšlenek, nápadů a inovativního přínosu, který ženy přinášejí do světa vědy.
Jak se daří vědkyním v Karlovarském kraji a jak skloubit vědu s rodinným životem? Výzkumná pracovnice ILaB, RNDr. Patricie Hloušková Ph.D., přiblížila své pohledy v Českém rozhlase Karlovy Vary!
Zde si můžete poslechnout tento skvělý a velmi inspirativní rozhovor – https://www.mujrozhlas.cz/odpoledni-host/mezinarodni-den-zen-divek-ve-vede-pripada-na-11-unor?fbclid=IwAR1PiODUqQrDutvs3dZxdXQo-cznAe1whehWH5-16AA1iEHeGk3vVIY7XLQ
Sdílet tento příspěvek

Mohlo by vás zajímat

Aktuality

Byli jsme přijati ministryní pro vědu, výzkum a inovace ČR

Byli jsme přijati ministryní pro vědu, výzkum a inovace na úřadu vlády České republiky. Během této významné schůzky nám paní ministryně poskytla cenná doporučení k dalšímu směřování a rozvoji našeho institutu. Zároveň jsme dostali příležitost představit projekt Centrum lázeňského výzkumu a probrat i zápis instituce na seznam výzkumných organizací. Děkujeme za inspirující setkání!

7 listopadu, 2023
Aktuality, Konference

Mezinárodní konference „Trends and challenges of the resorts sustainable development“

Začátek prosince se nesl ve znamení významné události v gruzínském Tbilisi, kde se konal první ročník mezinárodní konference „Trends and challenges of the resorts sustainable development“. MUDr. Ladislav Špišák, CSc., předseda rady Institutu lázeňství a balneologie, byl na základě pozvání jedním z hlavních řečníků konference. Pan předseda se ve své přednášce zaměřil na téma „New […]

11 prosince, 2023
Zobrazit všechny