Poznej světové dědictví UNESCO

Akce „Poznej světové dědictví UNESCO“ se bude konat od pátku 12. dubna do pondělí 15. dubna jako součást oslav Mezinárodního dne památek a historických sídel. Tato globální událost slaví bohatství kulturního dědictví a přináší veřejnosti jedinečnou příležitost objevit krásu a historii Karlových Varů. V rámci akce můžete zažít výstavu Slavní návštěvníci Karlových Varů, hrané prohlídky […]

12.04.2024 00:00

45

Dny

12

Hod

44

Min

29

Sek

Akce „Poznej světové dědictví UNESCO“ se bude konat od pátku 12. dubna do pondělí 15. dubna jako součást oslav Mezinárodního dne památek a historických sídel. Tato globální událost slaví bohatství kulturního dědictví a přináší veřejnosti jedinečnou příležitost objevit krásu a historii Karlových Varů.
V rámci akce můžete zažít výstavu Slavní návštěvníci Karlových Varů, hrané prohlídky města Pouličního divadla Viktora Braunreitera, módní přehlídku talentovaných žáků střední umělecko-průmyslové školy s názvem Lázeňský kaleidoskop, ochutnat (ne)tradiční lázeňské menu a mnoho dalších zajímavých aktivit.
Přidejte se k nám na 𝗻𝗼𝗿𝗱𝗶𝗰 𝘄𝗮𝗹𝗸𝗶𝗻𝗴 v lázeňské terapeutické krajině, prohlídce střechy Mlýnské kolonády a zřídelního zlomu, nebo si poslechněte přednášku členů Institutu lázeňství a balneologie s názvem Voda jako lék: karlovarské prameny a jejich terapeutický potenciál. Navíc budete mít možnost vystoupat na vyhlídkovou věž hotelu Imperial nebo zažít město s průvodcem jako turista. Hlavním centrem dění bude Zámecká věž, kde si kromě kávy můžete vychutnat oplatku s vlastní příchutí anebo vyrobit svůj kus originálního porcelánu.
Akce bude zakončena pondělním 2. ročníkem konference „Moderní technologie v lázeňství“, která si klade za cíl představit nejnovější trendy v oblasti lázeňství a balneologie, jako jsou digitalizace, AI, telemedicína, moderní zdravotní aplikace, virtuální realita, evropské inovační trendy. Organizátorem je Institut lázeňství a balneologie.
Aktuální informace budou postupně zveřejňovány.

Dokumenty ke stažení